Info: Używamy cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

GokartSystem.pl
idealny system dla Twojego toru kartingowego

   Gokartsystem.pl jest jedynym międzytorowym systemem dla torów i kierowców. System pozwala w bardzo prosty i przyjazny użytkownikowi sposób zarządzać, kontrolować, sprawdzać i planować wszelkie sprawy związane z codziennym prowadzeniem toru.


Zobacz wszystkie funkcje systemu z opisem

Ponieważ system jest bardzo rozbudowany i skomplikowany, zapraszamy do kontaktu z nami. Przyjedziemy i zaprezentujemy wszystko na Twoim torze lub zaprosimy Cię na współpracujący z nami tor.

Niektóre zalety GokartSystem:

Dla kierowców

 • Panel Kierowcy

    Historia przejazdów, statystyki i porównania, informacje dot. toru, nagród, konkursów...


 • E-mail

    Szczegółowe podsumowanie każdego przejazdu, podsumowania dnia, informacje o promocjach i ofertach specjalnych czy eventach


 • Rekordy

    Wszystkie Twoje rezultaty są automatycznie zapisywane i natychmiast publikowane na tablicach rekordów... listy nie są w żaden sposób ograniczone.


 • Każdy walczy z czasem

    Niezależnie czy jesteś jednym z najlepszych kierowców, czy dopiero zaczynasz przygodę z kartingiem, Twoje czasy są zapisywane i prezentowane w systemie. Jest podział na kategorie wagowe, płci, mocy kartów...


 • Kalendarz

    Możesz sprawdzić co dzieje się na torach kartingowych, może jest właśnie fajny event w Twojej okolicy...


 • Facebook

    Dzięki integracji z tym popularnym portalem społecznościowym Twoje osiągnięcia zobaczą Twoi znajomi... wszystko zupełnie automatycznie, FB pochwali się np Twoim rekordem dnia.


Dla torów kartingowych

 • Prostota obsługi

    Obsługa systemu jest banalnie prosta... szkolenie pracowników trwa około 5min!


 • E-mail

    Właściciele otrzymują automatycznie e-mail z podsumowaniem każdego dnia na torze. Możliwe są także inne raporty...


 • Panel toru

    Dostęp do bardzo szczegółowych informacji: wykresów, porównań, statystyk, informacji o klientach, konfiguracji.


 • Aktualizacja stron WWW

    System jest skonstruowany tak, aby wszystkie rezultaty automatycznie pojawiały się w internecie, nie wymaga to żadnych akcji ze strony obsługi toru, a integracja jest banalnie prosta... nie ograniczamy się tylko do list TOP.


 • Program lojalnościowy

    Zautomatyzowany system nagradzania lojalnych klientów zintegrowany z systemem, możliwość konfiguracji nagród i przeliczników...


 • Nowatorskie rozwiązania

    GokartSystem jest w stanie zaprojektować i wdrożyć na torze autorskie rozwiązania (PIT STOP, LIVE TV, itp)... zajmujemy się również organizacją eventów. System jest ciągle rozwijany...  Współpracujemy z najlepszym polskim portalem o tematyce kartingowej czyli www.PolskiKarting.com.pl, rekordy Twojego toru, a także tabela z najlepszymi czasami bieżącego miesiąca będą w nim automatycznie zamieszczane i aktualizowane. Razem z PK organizujemy i udzielamy się czynnie przy tworzeniu różnych eventów kartingowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym portalem, znajdziecie tam wiele ciekawych i zawsze aktualnych informacji ze świata gokartów.


Dziękujemy lubelskiemu torowi CARTMAX - bez profesjonalizmu i dobrej woli jego właścicieli i pracowników GokartSystem.pl nie był by dzisiaj ogólnopolskim system integrującym tory i kierowców kartingowych.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.